Новини

верхушка Кропивницкий

 

24 січня 2017 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбудеться захід з циклу «Зустрічі у театральній вітальні».

Цього разу до музею завітає провідний актор Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького Олексій Дорошев. Талановитий митець, в доробку якого десятки ролей класичного і сучасного репертуару, присвятить свій виступ історії рідної сцени, зокрема сторінкам, що розповідають про співпрацю кропивничан з франківцями. Адже захід у музеї корифея буде присвячено 130-тій річниці від дня народження уродженця нашого краю Гната Петровича Юри – видатного актора і режисера ХХ сторіччя, фундатора і першого керівника Київського українського драматичного театру ім. Івана Франка (нині - Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка).

Захід розрахований на учнівську молодь, серед запрошених – учні середніх класів ЗОШ № 7, на яких чекає ознайомлення з експозицією, присвяченою народному артисту СРСР Г.Юрі, а також майстер-клас з акторської майстерності від О.Дорошева.

Початок заходу о 14 год. 00 хв.

Адреса відділу обласного краєзнавчого музею - меморіального музею М.Л.Кропивницького: вул. Кропивницького, 172/42.

Телефон для довідок (0522) 22-14-79