Новини

1111

 

5 січня 2018 року відбулась презентація «Наукового збірника Кіровоградського обласного  краєзнавчого музею. Випуск ІІ». 

До співробітників музею з вітальним словом звернулась заступник начальника відділу охорони культурної спадщини, розвитку музейної справи, туризму та культурної спадщини департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації Трибуцька Олена Анатоліївна. Вона акцентувала увагу присутніх на важливості краєзнавчої, науково-дослідної роботи для виховання підростаючого покоління, висловила підтримку і радість з нагоди виходу у світ збірника.

 

Про підготовку збірника, про пріоритети у науково-дослідницькій діяльності співробітників музею говорила директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Агапєєва Наталія Юріївна. 

Від Центрально-Українського видавництва слово було надане його директору Чудній Світлані Миколаївні та редактору збірника Янчукову Станіславу Миколайовичу.

Про зміст та про авторів статей від редколегії збірника розповів старший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Шевченко Борис Леонідович. Розповідь супроводжувалась фото презентацією.

Цього дня на презентації були присутні колеги-музейники, відомі краєзнавці, представники організацій, установ та навчальних закладів, з якими співробітники музею давно підтримують тісні зв’язки для здійснення своїх комунікативних суспільних функцій. На рахунку співпраці спільні наукові конференції, «круглі столи», науково-просвітницькі акції, виставки різної тематики тощо.

 

DSCN0596

 

DSCN0599

 

DSCN0606

 

DSCN0607

 

DSCN0620

 

DSCN0628

 

DSCN0631

 

DSCN0635

 

DSCN0652

 

верхушка Кропивницкий