Новини

верхушка Кропивницкий

 

В останні дні минулого року Кіровоградський обласний краєзнавчий музей взяв участь у безстроковому флешмобі «Музейні таємниці» на сайті Міністерства культури України, що презентує унікальні експонати українських музеїв, що довгий час знаходилися у закритих спецфондах та були невідомі широкому загалу відвідувачів.

Представлений обласним краєзнавчим музеєм експонат – кухоль роботи Івана Равича, увійшов у тридцятку музейних предметів з провідних музеїв України, як-то Національного заповідника «Софія Київська», Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, Національного музею Тараса Шевченка, Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків, Національного художнього музею України. Цей унікальний експонат надійшов до музею у 1994 році, але тільки з 2014 року експонується у стаціонарній музейній експозиції «Колекція О. Ільїна».

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей запрошує і інші музеї долучитися до флешмобу «Музейні таємниці», допитливим завітати на офіційний сайт Міністерства культури України до флешмобної фотогалереї – mincult.kmu.gov.ua, а відвідувачам музеїв не проминути унікальні експонати у Новому 2018 році.