Новини

1

26 жовтня 2017 року о 13.00 у приміщені обласного краєзнавчого музею відбулася презентація виставки «Визволення України: героїзм і трагедія».

Джерельною базою експозиції стали формений одяг періоду Другої світової війни та фотографії, книги і нагороди визволителя Кіровоградщини Дмитра Чібісова.

Відкрила виставку Світлана Едуардівна Колесник – заступник директора обласного краєзнавчого музею. Вона акцентувала увагу присутніх на тому, що виставки, заходи з патріотичного виховання дітей, молоді стали для співробітників музею традиційними, адже вони не тільки розширюють знання про події Другої світової війни, але й сприяють формуванню світогляду підростаючого покоління.

Гості, які завітали на захід прослухали розповідь старшого наукового співробітника відділу історії Володимира Мельника про звільнення Кіровоградщини і території України від німецько-фашистських військ у 1944 році.

Також учасники відкриття виставки переглянули документальний фільм «Ціна визволення».

У звільненні Кіровоградщини і України від ворога брали участь правоохоронні органи. Про їхню роль розповів ветеран служби в правоохоронних органах Сергій Колесник.

Екскурсію по відкритій виставці провів старший науковий співробітник відділу історії Анатолій Маршанін.

Маємо надію, що виставка «Визволення України: героїзм і трагедія» не тільки поглибить знання відвідувачів про події Другої світової війни, але й допоможе усвідомити істину: бути гідними воєнного покоління, усіма справами утверджувати мир і злагоду на рідній землі.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8


верхушка Кропивницкий