Новини

DSC 2722

Ниточки бувають різні. Але є серед них чарівні, які допомагають творити казку…

Саме про це говорять експонати, представлені на виставці «Ниточка, що створює дива» яка відкрилася 22 лютого 2013 року у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею з нагоди 6-ї річниці створення любительського об’єднання Клуб народних ремесел «Ниточка» Кіровоградського районного Будинку культури.

Клуб був створений Кіровоградською майстринею-вишивальницею Наталією Ніжніковою з надією об’єднати усіх, хто бажає займатись декоративно-ужитковим мистецтвом. Під її керівництвом клуб з маленького гуртка виріс у колектив з чисельністю майже 200 осіб, і кількість учасників постійно збільшується.

За роки існування клубу до майстрів з вишивання приєднались художники, майстри з плетіння гачком і спицями, вишивки кольоровими стрічками, інтарсії, інкрустації по дереву, робіт з бісеру та сірникової архітектури, з декупажу, виготовлення ляльок-мотанок, макраме, батику, валяння, фріволіте – усього клуб об’єднує майстрів близько 30 ремесел.

DSC 2748

Презентацію виставки провели співробітники відділу Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Слюсаренко Вікторія, Саванчук Світлана, Завалій Наталія. Майстрів декоративно-ужиткового мистецтва привітала та вручила подяки Колесник Світлана – заступник директора з наукової роботи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

На виставці представлені роботи декоративно-ужиткового мистецтва майстрів клубу народних ремесел «Ниточка».

Учасники клубу не тільки розповідали про свій колектив, а й підготували вірші про дива творчості.

DSC 2844

З теплими словами привітання до іменинників прийшли учні СЗШ № 32, вихованці гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня».

Всі гості заходу з великим задоволенням слухали сучасні мелодії у виконанні вокально-інструментального ансамблю «Новий день» Кіровоградського районного будинку культури та оглядали виставку творів талановитих кіровоградських майстрів.