Новини

1

У вересні 2017 року нашому місту виповнюється 263 роки. З нагоди відзначення цієї важливої події співробітниками відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею створено фотовиставку «Моє місто», відкриття якої відбулося  18 вересня у НВК № 26 м.Кропивницький.

У своєму вітальному слові, Михальська Ірина Анатоліївна – класний керівник 4-В класу НВК № 26, акцентувала увагу присутніх на важливості проведення спільних заходів навчального закладу та обласного краєзнавчого музею з метою патріотичного виховання молоді.

Дацька Валентина Василівна – молодший науковий співробітник, ознайомила учнів з цікавими сторінками заснування та розвитку нашого міста, використовуючи матеріали з фондів музею – фотокопії фортеці святої Єлисавети, архітектурних споруд, культурно – освітніх закладів, видатних постатей Степової Еллади – В. Винниченка, Є. Маланюка, І. Тобілевича, М. Садовського, П. Саксаганського, М. Кропивницького, М. Заньковецької, Ю. Яновського.

Старший науковий співробітник Мельник Володимир Юрійович, звертаючись до школярів у заключному слові, зазначив, що сьогодні місто Кропивницький є нашою гордістю і славою, а яким воно буде в майбутньому буде залежать саме від молодого покоління.

 Маємо надію, що виставка «Моє місто» допоможе дітям глибше збагнути, що взаєморозуміння, повага в суспільстві, любов до України  починається з дбайливого ставлення до рідного краю та своєї «малої батьківщини». 

 

2

 

3

 

4

 

5

 

верхушка Кропивницкий