Новини

   DSC 2653 

          23-го лютого в Україні відзначається День Захисника Вітчизни. До цієї дати з 18 до 21 лютого співробітники обласного краєзнавчого музею проводять цикл виставок під загальною назвою «Вони не скорилися ворогу» для учнів та студентів навчальних закладів Кіровограда: Кіровоградського колегіуму, медичного коледжу ім.Є.Мухіна, Кіровоградського інституту регіонального управління економікою.

 

 

        DSC 2667

Метою акції є поглибнення знань молоді про період Великої вітчизняної війни, виховання любові і патріотизму, готовності стати її захисниками у скрутний час.

         Екскурсоводи КОКМ Валентина Дацька і Михайло Шульга розповідають школярам і студентам про подвиги партизан І.Діброви, Г.Балицького, С.Долженка, підпільників О.Бурʼянової, П.Лохмана, про учасників Кіровоградської  наступальної операції І.Конєва, О.Жадова, К.Шатила, Г.Пенежка. А.Лукманова, Б.Габдрахманова.

DSC 2675

  Такі заходи з патріотичного виховання молодого покоління-майбутніх захисників Вітчизни-для співробітникі Кіровоградського обласного краєзнавчого музею уже стали традиційними.