Співробітники музею

 Співробітники 

Кіровоградського обласного краєзнавчого музею

№ з/п

Посада

Прізвище, ім'я,
по батькові

ДИРЕКЦІЯ

Директор

Агапєєва Н.Ю.

Заступник директора з науково -
методичної роботи

Колесник С.Е.

Заступник директора з адміністративної та господарської роботи

Григор'єва Т.А.

Старший інспектор з кадрів

Палій О.Л.

Головний бухгалтер

Гладкова А.Л.

Провідний бухгалтер

Башкірцева В.В.

Економіст І категорії

Байздер Н.С.

Учений секретар

Смаглюк І.В.

ВІДДІЛ ФОНДІВ

Головний зберігач фондів

Рибалко П.П.

Провідний зберігач фондів

Єгурнова М.А.

Зберігач фондів І категорії

Грицайова З. М.

Зберігач фондів II категорії

Андреєва З.Г.

Зберігач фондів II категорії

Любомська І.І.

Зберігач фондів II категорії

Коваленко О. С.

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

Бібліотекар II категорії

Коваленко О. С.

ВІДДІЛ ІСТОРІЇ

Завідуюча відділом

Пархомчук В. О.

Старший науковий співробітник

Мельник В.Ю.

Старший науковий співробітник

Маршанін А. В.

Старший науковий співробітник

Шевченко Б.Л

Молодший науковий співробітник

Пропадущий А. М.

Молодший науковий співробітник

Дацька В.В.

Молодший науковий співробітник

Шульга М. В.

Музейний доглядач

Майборода В. П.

ВІДДІЛ ПРИРОДИ

Зав. відділом

Слюсаренко В.А.

Старший науковий співробітник

Саванчук С. В.

Екскурсовод І категорії

Завалій Н.В.

Музейний доглядач

Віжевська О. Б.

Інженер - програміст І категорії

вакансія

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕКТОР

Зав. сектором

Гречанюк Л. В.

Старший науковий співробітник

Яременко Л.В.

Молодший науковий співробітник

Кушнір Л.І.

ГОСПОДАРЧИЙ ВІДДІЛ

Завідувач господарством

Рябоконь Н. Г.

Завідувач квитковим бюро

Александрова О. В.

Провідний інженер

Кравченко В. М.

Провідний інженер з охорони праці

Шевченко Ю. А.

Водій І класу

Дубченко В. І.

Робітник з благоустрою території

Кошеленко В.О.

Сторож

Ротарь Ю. Й.

Сторож

Виноградов О.М.

Слюсар-сантехнік III розряду

Луньов К. О.

Прибиральник службових приміщень

Фєдась І.О.

Прибиральниця службових приміщень

Байдак З.М.

ЗАПОВІДНИК – МУЗЕЙ І.К.ТОБІЛЕВИЧА

(КАРПЕНКА-КАРОГО) ХУТІР НАДІЯ

Завідувач філією

Чорний В. Г.

Науковий співробітник

Тобілевич В.В.

Екскурсовод І категорії

Кравченко Т.С.

Зав. господарством

Барамба Л. В.

Музейний доглядач

Кравченко К.М.

Касир квитковий

Кравченко Т.С. (за суміщенням)

Електрик III розряду (0,5ст.)
Музейний доглядач (0,5ст.)

Лук'яненко Ю.Я.

Прибиральник службових приміщень

Сокур В.В.

Сторож

Біліценко В.В.

Сторож

Вєсєлов А. Є.

Сторож

Саламаха С. І.

Сторож

Шулешов О. П.

Робітник з благоустрою

Наконечний В. Ю.

МЕМОРІАЛЬНІЙ МУЗЕЙ М.Л.КРОПИВНИЦЬКОГО

Зав. відділом

Галицький М.О.

Зберігач фондів І категорії

Грицайова О.М.

Екскурсовод II категорії

Черняк Н.Б.

Музейний доглядач

Недогода О.Я.

Прибиральник службових приміщень

Лаптєва В.Й.

Сторож

Скляр А. І.

Сторож

Латишев Б.І.

Робітник з благоустрою території

Бердник А.М.

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Завідувач відділом

Чонтай О. М.

Старший науковий співробітник

Конобрицька Я.В.

Технік І категорії

Ткачова Т.Г.

Художник І категорії

Шимченко О. А.

Музейний доглядач

Гаїна В.І.

МУЗЕЙНО -ПРИРОДНИИ ЗАПОВІДНИК «Тобілевичі»

Завідувач філією

Погрібний В. О.

Сторож

Сидоренко В.В.